MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 9017323
nr 901 7323
MIRROR
Rektangulär, gilt, height: 134 cm, wear.
Rektangulär, Förgylld, höjd: 134 cm
Condition: slitage
600
SEK 450
Monday June 30 2014
at 19:10:09
250 kr
250 kr
400 kr
400 kr